O firmie

Doświadczenie

Wieloletnie doświadczenie w branży brukarskiej, poparte pozytywnymi opiniami klientów, pozwala nam zaoferować fachowe i solidne wykonanie usług brukarskich. Wykwalifikowana grupa pracowników związanych jest z naszą firmą od lat. Umożliwia to realizacje najbardziej niestandardowych rozwiązań, które podkreślają niepowtarzalny charakter domu i jego otoczenia.

Kompleksowość usług

Znaczącym atutem naszej firmy jest kompleksowość świadczonych usług. Posiadamy bogato wyposażone zaplecze sprzętowe, dzięki czemu wykraczamy z ofertą poza ramy prac brukarskich a nasi klienci nie muszą szukać kolejnych wykonawców do następnych etapów prac.

Pomimo tego cały czas się rozwijamy i staramy się stale wzbogacań naszą ofertę o nowe usługi. Stawiamy ogrodzenia betonowe oraz metalowe; wykonujemy usługi wodno-kanalizacyjne, usługi ogólnobudowlane takie jak: termomodernizacje (docieplenia) budynków, remonty wnętrz (zabudowy G-K, płytkowanie, gładzie, gipsowanie itd), dachy.

Gwarancja jakości

Na nasze prace brukarskie udzielamy dwuletniej gwarancji. Także używane przez nas materiały objęte są gwarancją producenta. Okres gwarancji na kostkę brukową wynosi 2 lata od daty nabycia. Każda inwestycja jest zabezpieczona umową, dzięki czemu macie Państwo pewność, dopełnienia wszelkich warunków współpracy.

Gospodarstwo rodzinne NS Farmer – jaja, kury nioski.